Trabzonspor Basketbol Takımı Başkanı Alp, gönlünün bırakmaktan yana olmadığını söyledi.
GÖRÜŞME YAPACAK
Trabzonspor basketbol takımında önceki gün yapılan göreve devam mı yoksa tamam mı toplantısından sonuç çıkmadı. Toplantıda gelecek sezonu masaya yatırıp fikir alışverişinde bulunan Bordo-Mavililerde Başkan Mehmet Yiğit Alpin gönlünün bırakmaya razı olmadığını ve devam etmek istediği yönünde fikir beyan ettiği öğrenildi. Alpin bugün Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir görüşme daha yaparak rotasını çizeceği kaydedildi.
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Hacıosmanoğlunun Alp ve ekibinin göreve devam etmesinden yana olduğu ifade edildi. 22 Haziranda yapılacak olan olağanüstü genel kurulda yeniden göreve gelmesi beklenen Alpin, şimdiden sponsorluk çalışması yaptığı belirlendi. Bazı dev firmalarla görüşen Alpin bu hafta sonuna kadar sonuç alması bekleniyor. Öte yandan Alpin, yakın çevresine Trabzonlu basketbolseverlerin de artık ellerini taşın altına koymaları gerektiğini söylediği ifade edildi.