Yusuf, Galatasaray maçından sonra Fenerbahçe karşısında da maça damga vuran isim oldu.
1461 Trabzonun yetenekli oyuncusu Yusuf, Galatasaray maçından sonra Fenerbahçe karşısında da baş rollerde olarak bu maça da damga vurdu. Futboluyla taraflı tarafsız herkesi kendine hayran bırakan Yusufun maç sonu açıklamaları da Bordo-Mavili taraftarları mest etti. En büyük hayalinin Trabzonspor formasını giymek olduğunu belirten Yusuf, O forma rüyalarımı süslüyor. Bu hedefime ulaşmak için var gücümle çalışıyorum dedi.