Teknik Direktör Ortakudaş, rakip kim olursa olsun kazanmak için son düdüğe kadar savaştıklarını açıkladı.
Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta Sakaryaspor'u 5-0 yenen Düzyurtspor'da Teknik Direktör Ömer Ortakudaş, üst üste aldıkları galibiyetlerle moral bulduklarını söyledi. Ortakudaş, futbolcularının şampiyonluğa kilitlendiğini belirterek, "90. dakikada bile gol arıyorlar. Yeni transferlerimizin de takıma katkıları oldukça fazla. Şu anda takımımda müthiş bir atmosfer var" ifadelerini kullandı.
Ortakudaş, "Biz her maçımıza ciddiyetle çıkıyoruz. Özellikle alt sıralardaki takımlara karşı daha da dikkatliyiz. Sakaryasporun ligde bulunduğu konum itibariyle karşılaşmaya bilenerek çıkacağını tahmin ediyorduk. Bu karşılaşmada da ne kadar iyi bir ekip olduğumuzu ispat ettik. Biz, maçın ilk düdüğünden son düdüğüne kadar etkili olan taraftık ve kazandık" diye konuştu.