İç transferde Halil İbrahim Cenik ve Halit Gündoğdu dış transferde ise Gökhan Erdöl ile anlaşma sağlayan Düzyurtspor bazı oyuncuların yolunu gözlüyor.
Dış transferde kadrosuna katmak istediği oyuncularla ilk görüşmede anlaşma sağlayan Turuncu-Beyazlıların bu oyuncuların kulüpleriyle olan bonservis sorununu gidermelerini bekliyor. Düzyurtspor Asbaşkanı Turgay Genç, Takviye yapmak istediğimiz oyuncuların kulüpleriyle bonservis sorunu var. Bu sorunu gidermelerini bekliyoruz. Kısa süre içinde bu problemi ortadan kaldıracağız dedi.