Genç golcü, performansıyla dikkatleri üzerine çekerek Akçayın gözüne girdi.
Trabzonsporda devre arasında gönderilmesi gündemde olan Emre Güral son haftalarda ortaya koyduğu performans ve attığı gollerle Teknik Direktör Mustafa Akçayın gözüne girmeyi başardı. Özellikle Rizesporun kadrosuna katmak için yoğun bir şekilde çalıştığı genç golcünün gidişine Akçayın izin vermediği öğrenildi. Emre Güral, "Hiçbir yere gitmeye niyetim yok. Trabzonda kalıp takımıma daha fazla katkı sağlamak için çalışacağım" şeklinde konuştu.