Teknik Direktör Ersun Yanal, ligde oynayacakları 3 maçta 9 puan almayı hedeflediklerini söyledi.
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, ligde oynayacakları 3 maçta 9 puan almayı hedeflediklerini söyledi. 5 Ocak tarihine kadar yoğun bir maç trafiği içinde olacaklarını belirten tecrübeli teknik adam, "Ziraat Türkiye Kupası maçları forma şansı bulamayan oyuncular için bir şans. Ama bu şanslarını doğru kullanmayan oyuncuları Trabzonspor elbette sorgulayacaktır. Teknik adam olarak bizlerin de değerlendirmeleri olacaktır" dedi.
Yanal, şunları söyledi: "Önümüzde daha zaman var. Bu tip maçları oynayacağız. Ocak 5'e kadar hem ligde hem de kupada yoğun bir maç trafiğimiz var. Devreye kadar ligde oynayacağımız 3 maçtan 9 puanla kapatmayı hedefliyoruz. Kupada oynayacağımız Manisaspor maçını da alıp Avrupa kulvarında oynayacağımız maça kadar kayıpsız gitmek amacındayız." Yanal, önlerinde birkaç maç kaldığını belirterek, oyuncularla ve takımla ilgili değerlendirmeyi bu maçlar sonrasında yapacağını bildirdi.