Bugsaş yenilgisi Yeşil-Beyazlıların moralini alt üst etti.
LEHİMİZE DÖNMELİ
Lider Bugsaşa sahasında boyun eğen Giresunsporda yüzler asıldı. İkinci yarıya 5 puan kaybı ile başlayan ve ligde sondan ikinci sıraya kadar gerileyen Yeşil-Beyazlılarda gelinen nokta camiayı adeta kahrediyor. Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, ligdeki kötü gidişatlarına bir an önce dur demeleri gerektiğini ifade ederek, "Zamanı lehimize çevirmeliyiz" diye konuştu.
ÜNYE KRİTİK
Gelinen noktanın büyük üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Bozbağ, "Hiç kimse işlerin bu noktaya gelmesini istemezdi ama olacağın da önüne geçemiyorsunuz. Hafta sonu Ünyespor ile deplasmanda çok kritik bir maç oynayacağız. Bu maçtan 3 puan çıkararak biraz olsun nefes almalıyız. İnanıyorum ki takımımız bu sevinci yaşatacak" dedi.