Teknik Direktör Birinci, ikinci yarıya hazır olduklarını belirterek, taraftarla bütünleşip başarılı sonuçlara imza atacaklarını açıkladı.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunsporda Teknik Direktör Mehmet Birinci, Antalyada çok verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade ederken, ligin ikinci yarısına hazır olduklarını bildirdi. Birinci, "Hazırlık maçlarında alınan sonuçtan ziyade sergilenen futbol benim için önemliydi. Futbolcularımın sergilediği performansa bakarım. Herkes dediklerimi harfiyen yerine getirdi" dedi.
Teknik Direktör Birinci, "Sıkıntısız bir kamp dönemi geçirdik. Artık tüm hatlarımızla lige odaklanacağız. Zor bir periyot bizleri bekliyor. Artık ikinci devrenin ilk maçı olan Çankırı sınavına hazırlanıyoruz. Her maça final gözüyle bakıp sezon sonunu mutlu bir şekilde bitirmeyi amaçlıyoruz. Biz hazırız. Taraftarlarımız da hazır olsunlar ve hep birlikte büyük iyi işler başaralım" diye konuştu.