Genç bir takım olmalarına rağmen oyuncularının 2.Lig tecrübesi olduğunu söyleyen Kazancıoğlu, "Hedefimiz zirve yarışında yer almak. En kötü ihtimalle
UMUT YÜKLÜ
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup temsilcisi Giresunsporda Başkan Yardımcısı Mehmet Kazancıoğlu, yeni sezondan son derece umutlu olduklarını söyledi. Kazancıoğlu, "Başka takımların ne yaptıkları ya da ne yapacakları bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Kendi işimize bakacağız" dedi. Kazancıoğlu, grubun güçlü takımlardan oluştuğunu ancak zirve yarışının içerisinde kendilerinin de olacağını ifade etti.
EN AZ PLAY-OFF
Kazancıoğlu, "Genç bir kadroya sahibiz. Ancak aldığımız tüm futbolcular bu ligi bilen isimler. Zirve yarışının içerisinde Giresunsporun da olması için büyük çaba sarf ediyoruz. En azından play-off heyecanını Giresunlulara yaşatmak arzusundayız" diye konuştu. Kazancıoğlu, şöyle devam etti: "İyi yoldayız. Hocamızla sürekli istişare halindeyiz. Lige kadar noksanlarımızı tamamlayıp, sezona galibiyetle başlayıp ardından devamını getireceğimize inanıyoruz."