Teknik Direktör Birinci, 31 Temmuz'da başlayacak Kocaeli Kartepe kampına kadar transferlerin büyük kısmını tamamlamayı planladıklarını ifade etti.
PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un teknik direktörü Mehmet Birinci, önümüzdeki sezon başarılı sonuçlara imza atmak için güçlü bir kadro kurmak adına transfer çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Birinci, iç transferde anlaşmak istedikleri futbolcuların büyük kısmıyla yeniden sözleşme imzalayacaklarını vurgularken, "Dış transferde düşük maliyetli ancak takıma direkt olarak ciddi anlamda katkı sağlayacak oyuncuları kadromuza katma hedefindeyiz" dedi.
İkinci etap kampına kadar transferin büyük kısmını tamamlamayı hedeflediklerini bildiren başarılı teknik adam, "Gerek yönetim kurulumuz gerekse ben gelecek sezon takımımızda görmek istediğimiz isimlerle temas halindeyiz. Amacımız Giresunspor'a katkı sağlayacak isimleri transfer etmek. Transferde aceleci değiliz. Belli bir plan dahilinde ilerliyoruz. 31 Temmuz'da başlayacak Kocaeli Kartepe kampına kadar transferimizin büyük kısmını tamamlamayı hedefliyoruz" dedi.