Kırmızı-Beyazlılar geriye düştüğü maçta son dakikalarda bulduğu golle bir puanı kurtardı.
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta ilk beş içersinde kendine yer edinmek isteyen Gümüşhanespor, sahasında Elazığ Belediyesini konuk etti. Atılan karşılıklı gollerle 1-1 biten müsabakada Kırmızı-Beyazlı ekip zirve yolunda önemli bir kayıp yaşadı. Müsabakaya hızlı başlayan konuk ekip 9. Dakikada Volkan ile 1-0 öne geçti ve ilk yarıyı önde tamamladı. İkinci yarıda son dakikalara kadar gol bulamayan Gümüşhane 85. Dakikada bulduğu golle bir puanı kopardı.
Gümüşhanespor Teknik Direktörü Yavuz İncedal:
Beklenmedik sonuç
Sahasında Elazığ Belediyespor ile berabere kalarak iki puanlık bir kayıp yaşayan Gümüşhanesporda teknik direktör Yavuz İncedal, beklenmedik bir kayıp yaşadıklarını belirterek, Taraftarımız önünde kazanarak istikrarımızı korumak istiyorduk. Ancak kalemizde erken gördüğümüz gol planlarımızı bozdu. Son dakikalarda bulduğumuz golle bir puan aldık dedi.