Kırmızı-Beyazlılar yükseliyor.
HEYECANSIZ OLMAZ
Gümüşhanespor gaza bastı. Kırmızı-Beyazlılar Kocaelispor engelini de kayıpsız geçerek son 3 maçında 9 puanını kazanırken Yönetim Kurulu Üyesi Erol Birsen teknik kadro ve futbolcuları kutladı. Gümüşhanesporun üst üste aldığı başarılı sonuçlarla zirveye yarışında olacağının mesajını rakiplerine verdiğini vurgulayan Birsen, Bu işler heyecansız olmaz. Bunun en güzel heyecanı zirve mücadelesi olur diye konuştu.
HEP BİRLİKTE
Taraftarların daha çok Gümüşhanespora sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Erol Birsen, Bizim tek derdimiz gümüşhanesporu eski başarılı günlerine geri döndürmek. Bunun içinde birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Taraftarlarımızı yanımızda görmek takımın hırsını arzusunu artırır. Bu güçten mahrum kalmamalıyız şeklinde görüşlerini ifade etti.