Kırmızı-Beyazlılar sahasında Elazığ karşısında iki puan kaybetti.
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta zirve hesapları yapan Gümüşhanespor evinde Elazığ karşısında aldığı beraberliğin üzüntüsünü yaşıyor. Elazığ maçından önce 5 maçlık bir galibiyet serisi yakalayan Kırmızı-Beyazlılar, sahasında önemli bir kayıp yaşadı. Elazığ Belediyespor karşısında penaltı ve sayısız gol pozisyonundan faydalanamayan Gümüşhanespor bir puana razı geldi.
Gümüşhanespor teknik direktörü Yavuz İncedal, ir çok pozisyonu değerlendiremediklerini belirterek, İyi mücadele ettik. Net fırsatlar yakaladık. Bir penaltıdan yararlanamadık. Bu kadar fırsat bulduk ancak sahamızda ligde zor günler geçiren rakibimiz karşısında sahadan bir puanla ayrıldık dedi.