Kırmızı-Beyazlılar Arsin maçına bileniyor.
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta bu hafta sonu Karadeniz derbisinde Arsinspor ile karşılaşacak olan Gümüşhanesporda bütün hesaplar üç puan üzerine yapılıyor. Ligde yakaladığı çıkışı sürdürmek ve seri galibiyetlerini devam ettirmeyi hedefleyen Kırmızı-Beyazlı ekipte teknik direktör Yavuz İncedal, iyi bir hava yakaladıklarını söyledi.
İncedal, Gün geçtikçe iyi yolda ilerliyoruz. Arsinspor ile sahamızda kritik bir sınava çıkacağız. Yakaladığımız çıkışı sürdürme adına bu müsabaka bizim için büyük önem taşıyor. Taraftarımızın da desteğini arkımıza alarak üç puanın sahibi olmak istiyoruz dedi.