Kırmızı-Beyazlı ekip Kahramanmaraş karşısında üç puan hedefliyor.
PAROLA GALİBİYET
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen Gümüşhanesporda hedef yarın oynayacağı Kahramanmaraş Belediyespor. Ligde son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla zirve yarışında adından söz ettiren Kırmızı-Beyazlı ekipte teknik direktör Yavuz İncedal, bu karşılaşamadan galibiyetle ayrılarak zirve yürüyüşlerine devam edeceklerini söyledi.
KAYIP İSTEMİYOR
İncedal, Sahamızda oynayacağımız bu karşılaşmada taraftar desteğini arkamızda görmek istiyoruz. Saha ve seyirci avantajını kullanıp müsabakadan üç puanla ayrılacağız. Yakalamış olduğumuz çıkışı devam ettireceğiz. Futbol felsefesi olarak başarıyı kalıcı hale getirmek için çalışıyoruz. Rehavete kapılmadan ilerliyoruz diye konuştu.