Kırmızı-Beyazlılar ikinci yarıdaki ilk galibiyetini aldı.
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta ikinci yarıya istediği başlangıcı yapamayan Gümüşhanespor, Yimpaş Yozgatı farklı mağlup ederek ikinci yarıdaki ilk galibiyetini alarak zirve yarışında ki iddiasını yeniden ortaya koydu. Gümüşhanespor Teknik Direktörü Yavuz İncedal, aldıkları bu farklı galibiyetle moral bulduklarını belirterek, Yaşanan kayıplar moralleri bozmuştu. Yimpaş Yozgat maçını mutlaka kazanarak çıkışa geçmemiz gerekiyordu. İyi bir futbol sergileyerek sahadan istediğimiz galibiyeti alarak ayrıldık. Bundan dolayı mutluyuz diye konuştu