Kırmızı-Beyazlılarda hazırlıklar sürüyor
Spor Toto 3. Ligde yeni sezonda zirve hesapları yapan Gümüşhanesporda hazırlıklar hummalı şekilde devam ediyor. Nevşehirde yaptığı kampla sezona hazırlanan Gümüşhanesporda golcü arayışı sürüyor. Antrenmanlarını tempo düşürmeden sürdüren Kırmızı-Beyazlı ekipte golcü arayışı da sürüyor. Gümüşhanespor kamptaki ikinci hazırlık maçında Adıyamanspor ile 1-1 berabere kaldı. Kırmızı-Beyazlılar, kamp süresince 4 hazırlık maçı daha yapacak.