Kırmızı-Beyazlılar kayıp istemiyor.
İDDİAMIZ SÜRECEK
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta ilk beş içersinde ki yerini korumak isteyen Gümüşhanesporda Başkan İdris Çimen, Mardin maçını kazanarak Play-Off iddialarını koruyacaklarını söyledi. Ligin dibine demir atmış rakipleri karşısında galibiyetten başka bir sonucu düşünmediklerini belirten Başkan Çimen, rakibi ciddiye alacaklarını ve kolay bir maç olmayacağını vurguladı.
CİDDİYE ALIYORUZ
Başkan Çimen, Rakibimizin ligdeki durumun bakarak kolay bir maç oynayacakmışız gibi gözükebilir. Ancak mücadele etmeden maç kazanılmıyor. Bu nedenle biz sahaya ciddiyetle çıkarak üç puan almak için elimizden geleni yapacağız. Teknik ekip ve futbolcularımıza güveniyoruz. Taraftarlarımızın da bizlere inanıp desteklemesini istiyoruz diye konuştu.