Kırmızı-Beyazlılar galibiyete kilitlendi.
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Gümüşhanespor, yarın sahasında Oyak Renaultu konuk edecek. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Keçiörengücüne 1-0 mağlup olarak yara alan kırmızı-Beyazlı ekip sahasında oynayacağı karşılaşma kazanıp taraftarlarına zeytin dalı uzatma düşüncesinde.
Gümüşhanespor Teknik Direktörü Yavuz İncedal, taraftarları önünde çıkacakları bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılacaklarını belirterek, Taraftarımızın desteğini arkamıza alarak sahadan üç puan ile ayrılacağız inancındayım diye konuştu.