Kırmızı-Beyazlı ekipten Yılmaz Can Taşkıran, çıkışlarını Giresunspor maçında sürdürmek istediklerini açıkladı.
Gümüşhanesporun başarılı futbolcusu Yılmaz Can Taşkıran, Giresunspor maçından üç puanla ayrılarak çıkışlarını sürdüreceklerini ifade etti. Play-off iddialarını devam ettirmek için kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini belirten Yılmaz Can, "Önümüzde kritik bir müsabaka daha var. O da Giresunspor karşılaşması. Bu mücadeleyi galibiyetle kapatıp play-off yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyoruz" dedi.