Kırmızı-Beyazlı ekipte transfer çalışmaları sürüyor
GÜÇLÜ BİR KADRO İÇİN
Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Gümüşhanesporda transfer taarruzu sürüyor. Yeni sezon hazırlıklarının ilk etap kamp çalışmalarını bugün sonlandıracak olan Kırmızı-Beyazlılar, 5 Ağustosta Nevşehirde kampa girecek. Başkan İdris Çimen, güçlü bir kadro kurmak için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
REKABET ORTAMI
Başkan Çimen, Yeni sezonda 2. Lig hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bize güç katacağına inandığımız birçok oyuncuyu kadromuza kattık. Transfer çalışmalarımız sürüyor. Alternatifli bir kadro ve rekabet ortamı oluşturulan bir ekiple başarılı olacağımızı düşünüyorum. Hedeflerimize ulaşacağız diye konuştu.