Kırmızı-Beyazlı kulüpte kongre günü
NAS TEK ADAY
Gümüşhanespor, bugün gerçekleştirilecek olan olağan kongrede başkanını seçecek. Mevcut başkan Kurban Karagözün aday olmayacağı kongreye Gümüşhane İktisadi ve Kültürel Kalkınma Derneği Başkanı (GİKDER) Selim Nasın tek aday olarak girmesi bekleniyor.
YAKIŞIK ALMAZ
Başkanlığa aday olan Nas, ''Gümüşhanesporu kayyuma bırakmamız yakışık almaz. Bu kulübü geçmişten bugüne kadar getiren yöneticilerimizin emeklerinin boşa gitmesine neden olamazdık. Gümüşhanesporun Onursal Başkanı Osman Akgül ve 6 yıldır büyük zorluklar yaşamasına rağmen bu kulübü yaşatan Kurban Karagöze teşekkür ediyorum'' dedi.