Kırmızı-Beyazlılar zirve yarışında adından söz ettiriyor
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta aüst üste aldığı başarılı sonuçlarla zirve yolunda ein adımlarla ilerleyen Gümüşhanesporda yüzler gülüyor. Kırmızı-Beyazlılar hafta sonu oynayacağı Beylerbeyi maçını da kazanarak zirve yarışında yoluna kayıpsız yürümek istiyor.
Sezon başında hedefini 2. Lig olarak belirleyen Gümüşhanesporda teknik patron Yavuz İncedal, iyi bir hava yakaladıklarını belirterek, İyi bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Gümüşhanesporu iyi yerlere taşıyabilmek için elimizden geleni yapıyoruz dedi.