Kırmızı-Beyazlılar üç puana kilitlendi.
HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Gümüşhanespor, son haftalarda yakaladığı çıkışı sahasında oynayacağı Arsinspor maçında da sürdürmekte kararlı. Ligde son iki maçını da kazanarak moral bulan Kırmızı-Beyazlılar, Karadeniz derbisinden üç puanla ayrılarak yakaladığı çıkışı devam ettirmek istiyor.
PAROLA GALİBİYET
Gümüşhanespor teknik direktörü Yavuz İncedal, iyi bir hava yakaladıklarını belirterek, Ligde iyi bir hava yakaladık. Başladığımız galibiyet serisinin devamını getirmek istiyoruz. Rehavete kapılmadan bu hafta sonu sahamızda oynayacağımız Arsinspor maçına galibiyet parolasıyla hazırlanıyoruz diye konuştu.