Kırmızı-Beyazlılar galibiyet seresini sürdürüyor.
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Gümüşhanespor, Karadeniz derbisinde Arsinsporu 3-2 devirerek son haftalardaki çıkışını sürdürdü. Kırmızı-Beyazlı ekipte teknik patron Yavuz İncedal, çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, BU galibiyetle iyi havamızı korumasını bildik diye konuştu.
İncedal, Karşılaşma oldukça çekişmeli geçti. Her iki takımda kazanmak için elinden geleni yaptı. Biz bulduğumuz fırsatları iyi değerlendirdik ve kazanmasını bildik. Yakaladığımız çıkışı sürdürme anlamında aldığımız bu galibiyet büyük önem taşıyor. Oyuncularımı performanslarından dolayı kutluyorum dedi.