Kırmızı-Beyazlılar sahasında oynayacağı D. Gençlerbirliği karşısında üç puan hedefliyor.
ZİRVE YARIŞI
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta zirve mücadelesi veren Gümüşhanespor, ikinci yarının ilk haftasında sahasında oynayacağı Darıca Gençlerbirliği maçını kayıpsız geçmek istiyor. İlk yarıyı 37 puan ile 4. Sırada tamamlayarak zirve yarışında adından söz ettiren Kırmızı-Beyazlılar ikinci yarıda da yarıştan kopmak istemiyor.
HEDEF BELLİ
Gümüşhanespor Teknik Direktörü Yavuz İncedal, belirledikleri hedefte bir değişiklik olmadığını belirterek, İlk yarıda mücadele ettiğimiz hedefte bir değişiklik yok. İkinci yarı daha zor geçecek. Takımlar kadrolarını güçlendirdi. Bizde Darıca Gençlerbirliği maçını kazanarak bu sürece iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz dedi.