Kırmızı-Beyazlı kulübün başkanı Çimen: Hedeflerimizde ilk 5 var
Yeni sezona dönük iddialı mesajlar veren Gümüşhanespor Başkanı Ercan Çimen, hedeflerinin ilk 5 olduğunu açıkladı
TAKVİYELER OLACAK
Gümüşhanesporda Başkan İdris Çimen başarmanın yarısının inanmaktan geçtiğini söyledi. Bir başarıya ulaşmanın için ona inanman gerektiğini belirten Çimen, "Biz yönetim olarak, teknik ekibimiz ve futbolcularımızla başarıya inanıyoruz. Taraftarlarımızın da desteğiyle ve inanmışlığıyla bu yükün üstesinden başarılı bir şekilde gelip adımızı bir üst lige yazdıracağız" dedi. Çimen, gerekli mevkilere gerekli takviye girişimlerinin devam ettiğini bildirdi.
HEDEF İLK 5
Başkan Çimen, "Teknik direktörümüz Yavuz İncedalın isteği doğrultusunda transfer çalışmalarımız sürüyor. Bizler yönetim olarak gücümüze güç katacak oyuncular ararken takımımız da yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Gümüşhanespor yeni sezonda sergileyeceği futbol ve alacağı başarılı saha sonuçlarla ilk 5 içinde yer almakta kararlıyız. Bu doğrultuda gerek yönetimimiz gerekse takımımız gerekeni yapacak" dedi.