Kırmızı-Beyazlıların gözü zirvede.
Spor Toto 3. Lig 3. Grupta yakaladığı çıkışla üst sıralara tırmanan Gümüşhanespor zirve hesabı yapıyor. Ligde oynadığı son beş maçı da kazanarak müthiş bir seri yakalayan Kırmızı-Beyazlılar, lider Altınordu ile arasında beş puanlık farkı kapatmak için yoluna kayıpsız ilerlemekte kararlı.
Son olarak Diyarbakırspor karşısında 4-2 galip gelerek yoluna devam eden Gümüşhanespor, bu zorlu deplasmandan alınan kritik üç puanın sevincini yaşıyor. Zirve yarışında adından söz ettirmekte kararlı olan Kırmızı-Beyazlılar gözünü bu hafta sonu sahasında oynayacağı Elazığ maçına çevirdi.