Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Söğüt, "En az 20 bin kombine satın alınmalı" dedi.
Yeni sezonda taraftarlar olarak Bordo-Mavili takıma sonsuz destek vermeleri gerektiğini söyleyen Adem Söğüt, "Bunun için kenetlenmeliyiz. Güçler birleşince engeller daha kolay aşılır" dedi.
GÖREVİMİZİ YAPACAĞIZ
Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, yeni sezonda Trabzonsporun 12. adamının görevini en iyi şekilde yapacağını söyledi. İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığında oluşan yönetimin ateşten gömlek giydiğini ve bu zorlu görevi başaracaklarına inandığını ifade eden Söğüt, taraftarlar olarak Bordo-Mavili ekibe tam destek vermeleri gerektiğini açıkladı.
20 BİN KOMBİNE
Taraftarlara seslenen Söğüt, "En az 20 bin kombine satışı hedefleniyor. Trabzonsporun bu hedefine ulaşması için bizler elimizden geleni yapmalıyız. 20 bin kombine satın alınmalı. Kulübümüzün her zaman yanında olduğumuzu göstermeliyiz. İyi günde olduğu gibi kötü günde de takımımızın yanında olmalıyız" diye konuştu.
HEYECANLANIYORUZ
Yapılan transferlerin kendilerini heyecanlandırdığını söyleyen Söğüt, şöyle devam etti: "Ekonomik olarak zor bir durumda olunmasına rağmen yönetim taraftarın beklentilerine karşılık veriyor. Bu bizi umutlandırıyor." Teknik Direktör Mustafa Akçaya da güvendiklerini belirten Sögüt, "Onun destekçisiyiz. Kendisi bu işi başaracaktır" ifadesini kullandı.