Teknik Direktör Rıza Çalımbay alternatifli bir kadronun oluştuğunu ve rekabetin üst düzeye çıktığını söyledi.
Rizespor Teknik Patronu Rıza Çalımbay, ara transfer döneminde aldıkları futbolcularla birlikte takım içinde rekabetin başladığını belirtirken ilk yarıda olduğu gibi artık hiç bir oyuncunun yerinin garanti olmadığını söyledi. Çalımbay, "İlk yarıda kadro zenginliğimiz olmadığından hep aynı oyuncuları oynatmak zorunda kaldım. Sürekli oynayan oyuncuları bile dinlendiremedik. Şimdi ise rekabet var.
Her mevki için alternatif oyuncuya sahibiz. Bu tatlı rekabetin takıma büyük katkısı olacak dedi.
Hedefinin Çaykur Rizespor'u en iyi yerlere getirmek olduğunu, bunu da taraftarlar ve camiayla birlikte gerçekleştireceklerini ifade eden Çalımbay, Benim doğrularım vardır. Kimseye yanlış yapmam. Çalıştırdığım takımlardan giderken bembeyaz bir sayfa bırakırım. Benim arkamdan kimse konuşamaz. Rize'yi çok seviyorum ve taraftarın yeri bende çok ayrı. Yönetimle de hiç bir sıkıntım yok. Çalışma ortamımız çok iyi dedi.