Trabzonspor'da Zeki Yavru, UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu'ndaki yarın akşam ki Derry City karşılaşması öncesinde düzenlenen basın toplantısında kon
İşte Zeki'nin açıkalmaları: "'Bizim için önemli bir maç yarın iyi bir maç oynayıp yeni sezona da o moralle başlamak istiyoruz. Trabzonspor için kansa kan her şeyi vermek için buradayız. bende kendi açımdan bu sezon farklı bir sezon olacak. Yukarılara çıkmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.'