İç transferde Ziya ve Ekrem Bordo-Mavi-Beyazlı kulüple nikah tazeledi.
Spor Toto 2. Lig temsilcilerimizden Ofspor, transfer harekatını sürdürüyor. İç ve dış transferde atağa kalkan Bordo-Mavi-Beyazlılar, Ferhat Aydından sonra iç transferde Ziya Şakar, Halil İbrahim Kurt ve Ekrem Dil ile 2şer yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp yönetimi dış transferde ise Sürmenesporun genç file bekçisi Mehmet Can Küçükalioğlunu 3 yıllığına renklerine kattı.
Ofspor kurmaylarının Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlunun raporu doğrultusunda futbolcularla masaya oturduğu ve Suat Bozkurt, Hasan Yaranlı ve Ercan Şahin ile de anlaşma sağladığı öğrenildi. Öte yandan Bordo-Mavi-Beyazlıların 1461 Trabzondan da iki futbolcunun transferinde sona geldiği bildirildi.