Teknik Direktör Sözeri, Balıkesir karşısında alınan 1 puanın sevindirici olduğunu söyledi ve Süper Lig için camiaya çağrıda bulundu.
PTT 1.Ligde şampiyonluk mücadelesi veren ve önceki akşam kendisiyle aynı puana sahip Balıkesirspor ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Ordusporda alınan 1 puan sevinçle karşılandı. Mor-Beyazlılarda Teknik Direktör Erkan Sözeri, rakipleri karşısında oynanan futbol ve alınan puandan dolayı mutlu olduklarını söylerken, "Deplasmanda alınan bir puanı son derece önemsiyoruz. Bu puanın faydalarını ilerleyen zamanda göreceğiz" dedi.
Karşılaşmanın tam bir final havasında geçtiğini belirten Sözeri, "İlk iki takım arasında yer alma iddiamız devam ediyor. 4 final maçımız daha kaldı. İlk ikiyi sonuna kadar kovalayıp sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımıza yürekten inanıyorum. Taraftarlarımızın da aynı inançla kalan maçlarımızda bize destek vermelerini bekliyorum. Bu nedenle tribünlerin dolmasını istiyoruz. Artık şehrin Süper Lig havasına girmesi gerekiyor" dedi.