Genel Sekreter Murat Gürsoy, kulüp olarak altyapıya önem verdiklerini söyledi
Genel Sekreter Gürsoy, Geleceğin Ordusporu projesini oluşturmak için çalışıyoruz. Altyapıya çok önem veriyoruz. Barcelona ve Arsenal ile birlikte geleceğe yönelik sağlam adımlar atıyoruz
SAĞLAM TEMELLER
Orduspor'un altyapısını sağlamlaştırmak adına Barcelona ve Arsenal ile birlikte çalışma yürüttüklerini ifade eden Genel Sekreter Murat Gürsoy, ''Orduspor'un geleceğinin Ordulu gençlerden oluşmasını sağlamak istiyoruz. Yönetime geldiğimiz günden bugüne, altyapıya verdiğimiz önemi yeni bir altyapı binası kurarak gösterdik. Bu süreçte de zor günleri aşarak takımımızı Süper Lig'e çıkardık'' dedi.
PLANLI ÇALIŞMA
Gürsoy, ''Önümüzdeki 5 yıl için açıkladığımız program kapsamında, Süper Lig'deki üçüncü yılımızda UEFA Avrupa Ligi'ne katılma, beşinci yılımızda da Süper Lig şampiyonluğu hedefimiz var. 'Geleceğin Orduspor'u' projesini oluşturmak adına altyapıyı güçlü kılmayı hedefledik. Dünyanın önde gelen kulüplerinden Barcelona ve Arsenal ile yapacağımız anlaşmalar doğrultusunda, mevcut altyapı hocalarımızı eğitime tabi tutacağız'' diye konuştu.
TESİSLER İNCELENDİ
Gürsoy, altyapı çalışmaları için Barcelona ve Arsenal'den bir heyetin Ordu'ya gelerek tesislerde inceleme yaptığını ifade etti. Belirledikleri program kapsamında Orduspor'un altyapısından futbolcu yetiştireceklerini açıklayan Gürsoy, bu yönde ciddi çalışma içinde olduklarını da sözlerine ekledi.