Teknik Direktör Sözeri, kalan üç maçı kazanmaları halinde Süper Lige yükseleceklerini ifade etti.
PTT 1. Lig ekiplerinden Ordusporda Teknik Direktör Erkan Sözeri, Bucaspor maçını kazanarak süper lig hedeflerine emin adımlarla yürüyeceklerini ifade etti. Sözeri, Hiçbir maçın kolay olmadığını biliyoruz. Bucaspor maçına iyi bir şekilde hazırlanıp galibiyetle dönmeyi amaçlıyoruz. Süper Lige giden bu yolda kayıp yaşamak istemiyoruz diye konuştu.
Sözeri, Son 3 maç kaldı. Her şey bizim elimizde. Biz puan kaybı yaşamazsak diğer müsabakalarda alınacak skorlar bizleri ilgilendirmeyecek. Bu stresi sonuna kadar yaşayacağız. Çok emek sarfettik. Bu emeğimizin karşılığını almak istiyoruz. Bunun için de bu maçları kazanmak gerekir. Elimizde bulunan bu fırsatı değerlendirip Süper Lig'e çıkacağız ifadelerini kullandı.