Teknik Direktör Erkan Sözeri, "Kararlı adımlarla Süper Lig'e ilerliyoruz" mesajı verdi.
PTT 1. Ligde zirve yarışındaki iddiasını korumak isteyen Orduspor, yarın deplasmanda oynayacağı Adana Demirspor maçına kilitlendi. Rakip takımın cezası nedeniyle maçın seyircisiz oynanacağını hatırlatan Teknik Direktör Erkan Sözeri, "Seyirci olursa görseli oluyor. Adana Demirspor'un ateşli bir taraftarı var ama ondan yoksun oynayacaklar. Sonuçta biz olaya futbol gözüyle bakıyoruz. Futbolun da doğrularını yapmaya çalışıyoruz. Adana Demir maçında sadece sahada mücadeleyi düşüneceğiz, diğer faktörler bizi etkilemeyecek" diye konuştu. Sözeri, Adana Demirspor'un puan cetvelindeki konumu itibariyle maça büyük önem vereceğini fakat kazanan tarafın Orduspor olmasını istediklerini de sözlerine ekledi.