Kırmızı-Beyazlılar Tonyasporu 3 golle geçti
Trabzon 2. Amatör Küme A Grubunda Özdilspor ile Tonyaspor Yavuz Selim Sahasında karşı karşıya geldi. Karşılaşma ev sahibi ekibin 3-1lik üstünlüğüyle sonuçlanırken kırmızı-Beyazlı ekibin gollerini 34de Emrah, 78de Halil İbrahim ve 79da Muhammet attı. Tonyasporun tek sayısı ise 82de Turguttan geldi. Karşılaşmanın son dakikasında Tonyasporda Ali kırmızı kart gördü.
HAKEMLER: Bora Konuksever ***, Temel Yazıcı ***, İlker Dinçdemir ***
ÖZDİLSPOR: Barış ***, İsmail ***, Osman ***, Emrah ***, İskender ***, Muhammet ***, İbrahim ***, Cüneyt * (Dk.27 Hamza **), Murat ***, Gürkan ** (Dk.61 Halil İbrahim ***), Neşat ***
TONYASPOR: Osman **, Suat **, Adem **, Can **, İbrahim **, Yavuz **, Oğuz * (Dk.46 Salih Kukuoğlu *), Turgut ***, Ali **, İhsan **, Cem * (Dk.70 Salih Yıldırım *)
GOLLER: Dk.34 Emrah, Dk.78 Halil İbrahim, Dk.79 Muhammet (Özdilspor), Dk.82 Turgut (Tonyaspor)
KIRMIZI KART: Dk.90 Ali (Tonyaspor)