Teknik direktörlük koltuğu için en önemli adaylardan biri olan ve yönetimin büyük ölçüde anlaşma sağladığı Mehmet Özdilekin son kararı bekleniyor.
Teknik direktör arayışını sürdüren Çaykur Rizespor, Mehmet Özdilek ile sona yaklaştı. Başarılı çalıştırıcıya yapılan ilk teklifte olumlu gelişmelerin yaşanmasının ardından beklemeye geçen yönetim Özdilekin vereceği kararı bekliyor. Birkaç gün içerisinde tarafların tekrar bir araya gelerek bir sonuca varmaları bekleniyor. Özdilek ile yaşanan bu olumlu gelişmelerin ardından Çaykur Rizespor yönetiminin beklemeye geçtiği, genç teknik adamdan olumsuz cevap alması halinde alternatif isimlerle yeniden görüşeceği öğrenildi. Yeşil-Mavili ekibin listesinde Fuat Çapa ve Nurullah Sağlam isimleri de bulunuyor.