Kırmızı-Beyazlılar zorlu karşılaşmadan farklı galibiyetle ayrıldı. 4-1.
HIZLI BAŞLADILAR
Trabzon 1. Amatör Kümeye Yükselme Play-Off Grubununs ikinci haftasında dün ÖZlidlspor İl Özel İdareyi 4-1lik skorla mağlup etmeyi başardı. Yavuz Selim Sahasında oynana karşılaşmaya etkili başlayan Kırmızı-Beyazlılar 30. dakikada Halil İbrahim ile öne geçerken 38de Cüneyt ilk yarının sonucunu belirledi. 2-0.
RAHAT GALİBİYET
Karşılaşmanın ikinci yarısında da üstün oynayan Özdilspor 51 ve 70de Cüneytin golleriyle farkı 4e çıkarırken 83de Cemil İl Özel İdarenin tek sayısını attı. 90 dakikayı 4-1lik üstünlükle tamamlayan Özdilspor Özel İdare karşısında ilk galibiyetine imza atarken suskunluğuna da dur dedi.
HAKEMLER: Ramazan Keleş ***, Murat Usta ***, Uğur Küçük ***
İL ÖZEL İDARE: Nazım Türker **, Ali ** (Dk.54 Mustafa *), Tuncay **, Batuhan **, Tolga **, Hüseyin * (Dk.41 Teyfik **), Mücahit **, Serkan * (Dk.14 Deniz **), Nazım Aydın **, Yunus **, Cemil **
ÖZDİLSPOR: Cemil ***, Mehmet ***, Emrah ***, Muhammet ***, Osman ***, Hamza ** (Dk.74 Samet *), İbrahim ***, Celal ***, Cüneyt ****, Halil İbrahim *** (Dk.85 İsmet *), Gürkan ** (Dk.66 Barış *)
GOLLER: Dk.30 Halil İbrahim, Dk.38-51-70 Cüneyt (Özdilspor), Dk.83 Cemil (İl Özel İdare)