Cevat Güler, "4 maç oynadık. Galibiyet alamadık ve sadece 2 gol kaydedebildik. " dedi.
ÇOK ETKEN VAR
Orduspor'un geldiği konumun birçok nedeni olduğunu ifade eden Teknik Direktör Cevat Güler, "4 maç oynadık. Galibiyet alamadık ve sadece 2 gol kaydedebildik. Elimden geleni yaptım ama olmadı. 9 maçtır puan alamayan bir takım var. Biz ilk yarıyı 20 puanla tamamlarken, Akhisar ise 15 puanla tamamlamış. Biz 9 puan almışız, onlar ise 24 puan almışlar" diye konuştu.
BAŞARISIZLIK VAR
Güler, "Onlar daha profesyonelce ve ligi bilerek oynamışlar. Bunları yapamadık. Bunun birçok sebebi var ve birçok sebep de bir araya gelince ortaya başarısızlık çıkar. Puan yönünden başarısızlık var. Belli ki bir şeyler eksik ve doğru gitmemiş. Ben geriye dönük 4 maç için yönetime bu bundandır, diye söylerim. Yeni sezonda neler olması gerektiğini anlatırım. Yönetim de bir sonucu varır" dedi.