Fenerbahçe karşısında alınan yenilginin ardından rakibi karşısındaki etkisiz oyunu eleştiri oklarının hedefi olan Çaykur Rizespor’a milli ara ilaç old
Eleştirilerin baş hedefi olan Teknik Direktör Mehmet Özdilek, duruma el koyarak hafta boyunca oyuncularıyla yakından ilgilenip moral bozukluğu yaşayan talebelerini adeta yeniden hayata döndürdü.
Giresunspor ile yapılan hazırlık maçında da alınan farklı galibiyet ve oyuncuların performansı teknik patron Özdilek’in keyfini iyice yerine getirdi. Başakşehir maçına üst düzeyde motive olan Özdilek, çalışmalardaki neşeli ve pozitif tavrıyla dikkat çekiyor. Karamsar havadan çıkan Yeşil-Mavili ekip, Başakşehir maçını kazanıp yoluna devam etmekte kararlı.