Teknik direktör arayışlarını devam ettiren Çaykur Rizesporda ibre Gençlerbirliği ile başarılı bir sezon geçiren Mehmet Özdileke döndü.
5yıl aradan sonra çıktığı Süper Ligde sıkıntılı bir sezon geçirse de ligde kalmayı başaran Çaykur Rizespor, yeni sezonda Avrupa hedefini zorlamayı hedefliyor. Bu doğrultuda takımı bu hedefe taşıyacak bir teknik adamı takımın başına getirmek için düğmeye basan Yeşil-Mavili yönetimde öncelikli hedef Mehmet Özdilek.
Gençlerbirliği ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Özdilek ile ilk temasların olumlu geçtiği öğrenildi. Yeni jenerasyon teknik adamları arasında Antalyaspor ve Gençlerbirliği ile başarılı bir performans ortaya koyarak dikkat çeken Mehmet Özdilekin yanı sıra Saffet Susiç, Fuat Çapa ve Nurullah Sağlam isimleri de gündemdeki yerini koruyor.