Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünce 4 branşta düzenlenen müsabakalarda madalyalar sahiplerini buldu. Başarılı sporcular geleceğin yıldızı olmaya aday.
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından sporun tabana yaygınlaştırılması, kulüplere ve milli takımlara altyapı oluşturulması amacıyla organize edilen ve farklı illerde dört branşta yarı finallere çıkan Rize takımları kupa ve madalyalarını aldı. Rize yıldız erkek basketbol ekibi şampiyonluk elde ederken masa tenisinde de Rize ekibi kız ve erkek takımlarıyla kupanın sahibi oldu.
Judoda Kürşat Buyurucu 66 kiloda birinci olurken, Hüseyin Sakal 34 kiloda ikinci, Hasan Erkan 42 kiloda ikinci, Yavuz Selim Erkan 55 kiloda ikinci oldu. Karate müsabakalarında ise Metehan Kahveci 35. kiloda ikinci, Zehranur Ocak +55 kiloda üçüncü, Mehmet Akif Gündoğan 55 kiloda beşinci oldu.