Kırmızı-Beyazlılar ligin ilk haftasında bugün sahasında TKİ Linyitsporu konuk ediyor
İYİ BAŞLANGIÇ
Yeni sezonda PTT 1. Ligde mücadele edecek olan Samsunspor, bugün sahasında TKİ Linyitspor ile kozlarını paylaşacak. Yeni sezona taraftarı önünde merhaba demeye hazırlanan Kırmızı-Beyazlılar, lige üç puanla başlamak istiyor. 19 Mayıs Stadında bugün saat 20.00da başlayacak maçı Deniz Ateş Bitnel yönetecek.
ÜÇ İSTİYORUZ
Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi. Altın, Sezona taraftarımız önünde başlayacağız. Onların da desteğini arkamıza alarak lige galibiyetle başlamayı hedefliyoruz. Zorlu lig maratonunun startını veriyoruz. İnşallah bütün takımlar için iyi bir sezon olur diye konuştu.