Kırmızı-Beyazlı ekipte TKİ Linyit müsabakasının hazırlıkları sürüyor
PTT 1. Lig'in ilk hafta maçında cumartesi günü sahasında TKİ Linyitspor'u konuk edecek olan Samsunspor, bu maçın hazırlıklarına dün yaptığı tek antrenmanla devam etti. Kırmızı-Beyazlı ekip basına kapalı olarak gerçekleştirdiği antrenmanda TKİ Linyitspor maçının taktik çalışmasını yaptı. Sezona iyi bir başlangıç yapmak isteyen Samsunspor, ligin ilk maçında üç puandan başka bir şey düşünmüyor.