Kırmızı-Beyazlılar, 'O Şanlı Armaya Bir Futbolcu Da Bizden' kampanyası başlattı.
PTT 1. Ligde zor günler geçiren Samsunspor, transfer yapabilmek için taraftarlardan destek bekliyor. Destek kampanyası başlatan kırmızı-Beyazlı ekip yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi, ''Samsunspor'umuza destek olmak, bağış yapmak ve yapılacak transferlerde katkı sağlamak istiyorsanız dilediğiniz miktarda bağış ücreti yatırabilirsiniz. 15 Ocak gününe kadar sürecek olan kampanyadaki tüm gelişmeler kamuoyuyla paylaşılacaktır. Samsunspor taraftarının yalnızca tribünde değil, her platformda takımının yanında olduğunu göstermek için, haydi Samsunsporlular, gün seferberlik vaktidir. Çorbada sizin de tuzunuz bulunsun.''