Kırmızı-Beyazlılar, 3 oyuncu ile sözleşme imzalayarak kadrosunu güçlendirdi
Samsunspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan Turgay Gölbaşı, Fenerbahçe'den Onur Karakabak ve Eskişehirspor'dan Adem Sarı ile sözleşme imzalad
İMZALAR ATILDI
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Samsunsporda transfer çalışmaları da sürüyor. Kırmızı-Beyazlılar Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan Turgay Gölbaşı, Fenerbahçe'den Onur Karakabak ve Eskişehirspor'dan Adem Sarıyı kadrosuna kattı. Nuri Asan Tesisleri'nin yönetim Binası'nda düzenlenen imza töreninde yeni transferler ile ilgili bilgi veren Futbol Şube Sorumlusu Ali Kemal Gedikli, "kadromuzu güçlendiriyoruz dedi.
KATKI YAPACAKLAR
Gedikli, Eski oyuncumuz Turgay Gölbaşı ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Milli oyuncu Onur Karakabak ise orta saha mevkiinde oynuyor ve geçen sezon Denizlispor'da kiralık oynamıştı. Forvet Adem Sarıda Eskişehirspor kulübü tarafından Şanlıurfaspor'a kiralık verilmişti. Bu iki futbolcuyu 1'er yıllığına kiraladık. 3 futbolcumuzun Samsunspor'umuza büyük katkılar vereceğine inanıyorum. Camiamıza hayırlı olsun" dedi.