Kırmızı-Beyazlılarda Teknik Direktörlük için Giray Bulakın adı geçiyor
Geçtiğimiz günlerde kongreyi erteleme ve Başkan Kazım Yılmaz ile geçici süre yola devam etme kararı alan Samsunsporda yeni sezon planlaması yapılmaya başlanıyor. Yeni sezonda Bank Asya 1. Ligde mücadele edecek olan Kırmızı-Beyazlılarda teknik direktörlük görevi için Giray Bulak isminin ön plana çıktığı öğrenildi. Geçtiğimiz sezon Rizesporun başında olan deneyimli çalıştırıcının da Samsunsporda çalışmaya sıcak baktığı öğrenildi. Önümüzdeki günlerde Samsunspor kurmaylarının deneyimli çalıştırıcıya teklif sunacağı öğrenildi.