Kırmızı - Beyazlıların yeni yönetimi Emin Kar başkanlığında ilk toplantısını yaptı.
Samsunspor, Emin Kar öncülüğünde ilk oturumunu yaptı. Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıda ilk olarak görev dağılımı yapıldı. Buna göre, basın sözcülüğü Başkan Emin Kar'a bağlanırken dağılım şöyle oldu: "İkinci Başkan ve Mali İşler Sorumlusu: Recep Hun, İkinci Başkan: Selahattin Süleymanoğlu, Genel Sekreter: İbrahim İnan, İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkan: Erdem Eynel, Futbol Şube Sorumlusu: Nihat Soğuk ve Duran Yaşar Cengiz, Altyapı Sorumlusu: Mehmet Bank ve Hakan Akyüz, Taraftardan Sorumlu Yönetici: Tayfun Yüce ve Nilşah Alptekin, Halkla İlişkiler Sorumlusu: Oğuzhan Serinkaya ve Muammer Göksel, Stadyum Sorumlusu: Erol Aslan, Tesisler Sorumlusu: Cengiz Engin."