Kırmızı-Beyazlılar, sahasında oynayacağı zorlu müsabakayı kayıpsız geçmek istiyor.
PTT 1. Ligde yarın sahasında Kayseri Erciyessporu konuk edecek olan Samsunsporda nefesler tutuldu. Son haftalarda bir çok şanssız puan kaybı yaşayan Kırmızı-Beyazlı ekip K.Erciyes karşısında galibiyete kilitlendi.
Samsunspor Başkanı Emin Kar, taraftarları önünde mutlak galibiyet hedeflediklerini belirterek, Oyuncularımız ve teknik heyetimize güvenimiz tam. İyi mücadele eden bir ekibimiz var. Kayseri karşısında sahadan galibiyetle ayrılan taraf olacağız dedi.